Grupa Chwały

Członkowie Grupy Chwały to osoby z różnych Parafii Archidiecezji Łódzkiej, których połączyła miłość do Boga Ojca i Syna i Ducha Świętego, którzy w sposób szczególny oddają cześć Maryi Matce Bożej, osoby, które w wolności oddają się posłudze modlitwą, muzyką i talentami technicznymi podczas Wieczorów Uwielbienia, rekolekcji, koncertów ewangelizacyjnych.

Kim jesteśmy

Marek Krakowiak
 

Marek to osoba która stworzyła Grupę Chwały , Jego pomysłowość i zaangażowanie chyba  nie ma granic.
To właśnie Marek i jego gitara tworzą specyficzny klimat naszych wieczorów .

 

Asia Krakowiak

 

o ile Marek jest wodzem i głową naszej grupy to Asia jest szyją która kręci Tą głową ;). Bez Niej nie byłoby grupy . Jest jedną z prowadzących modlitwy. 

o. Robert Rutkowski

 

Ojciec Robert (Karmelita) to nasz sternik . To właśnie On stara się nadawać kierunek i umacniać nas w wierze. 

Dobrze mieć takiego przewodnika.

Basia Wojtal

 

Basia to nasza iskierka . Jest rasowym fotografem więc to właśnie Ona wszystko dokumentuje. Ma naprawdę fajny głos i wesołe usposobienie. Wyjątkowa dziewczyna.

Arek (ten starszy) to nasz człowiek od modlitwy . Jest naszym łącznikiem z "Mocnymi w Duchu" .  Stara się nas pilnować abyśmy za bardzo nie skupili się na muzyce. 

Ula i Wojtek Wadlewscy

Nasze małżeństwo smyczkowe. Dzięki Nim nasze wieczory są dużo bogatsze w brzmieniu. Wspaniała rodzinka. 

Asia Stępnik

Asia uwielbia śpiewać a jeszcze jak jest to śpiew na chwałę Bożą to Jest naprawdę szczęśliwa. Piękny głos i bardzo dobra osoba . 

Emi La Słowikowska

Emi śpiewa mocnym, zdecydowanym głosem. Potrafi wpleść modlitwę w każdą piosenkę. Oj chciałoby się jej słuchać bez końca.

 

Krzysztof Wąsowski

Krzysiek nadaje nam rytm , kiedy gitary milkną często to właśnie On trzyma muzykę. Człowiek z pasją człowiek na swoim miejscu

Agnieszka Bartos

Agnieszka czuwa nad całością i prowadzi modlitwę. Jest naszą zegarynką jak powie że koniec to koniec.   

Rafał Bartos

Rafał ma podręczną ciężarówkę więc cały sprzęt potrafi szybko przetransportować z miejsca na miejsce. Do tego trochę próbuje grac i śpiewać . 

Sławek Pawlak.

Sławek, człowiek muzyka, gra na każdej gitarze. Potrafi wykombinować aranże do każdego utworu i zawsze gdzieś wcisnąć dodatkowe fis lub h-moll. Człowiek muzyka, który uczy się Pana Boga. 

Marek Brodecki 

Problemy ze stroną, albo przekłamania, to ja.

Maria Urbaniak 

Marysia ...to osoba o wielkim sercu i całkowicie oddana Panu Bogu. Uwaga...Jej radość jest zaraźliwa.

Magda Korycka 

Wyjątkowo mądra osoba, zawsze trzeźwy umysł i spojrzenie. Widać, że Pan Bóg mocno działa w Jej sercu.

Malwina Pawlik 

Mocny głos, potrafi odważnie zaśpiewać. Na tą chwilę nowa osoba Ale już wiemy że Jest nastawiona na "Boże Śpiewanie " , a to znaczy że ... Jest już nasza.

Tomasz

I Jego perkusjonalia zawsze podkreślają charakter piosenki. Jest bardzo sympatycznym człowiekiem zawsze chętny do pomocy.

Monika

Uparta ale solidna. Dzięki Niej docieramy do różnych parafii no i organizuje filmy chrześcijańskie. nie może usiedzieć na miejscu

Możesz stać się współorganizatorem Wieczorów Uwielbienia i wszelkiego rodzaju posług poprzez wpłaty dobrowolnych ofiar na konto:

07 1090 2705 0000 0001 3695 9554
W tytule wpłat prosimy wpisać "Grupa Chwały"

Wszystkie ofiary będą wykorzystane zgodnie z charyzmatem Grupy Chwały na potrzeby organizacji Wieczorów i koncertów Uwielbienia

w Parafiach gdzie zostaniemy posłani.